Dyplomowanii certyfikatorzy i audytorzy energetyczni

 Rejestr dyplomowanych certyfikatorów i audytorów energetycznych.
Osoby posiadające uprawnienia do sporządzania świadectwa charakterystyki energetycznej, audytu energetycznego i oceny szczelności budynków

Wykonujemy:  – świadectwa charakterystyki energetycznej budynku, – audyty termomodernizacyjne i remontowe, – weryfikację energetyczną budynku i pomiary szczelności budynków.

Lp.

Nazwisko,
imię

Miejscowość

konto
mailowe

1

Cyprowska
Joanna

Nowy Tomyśl

e-mail

2

Dziekliński
Jacek Adam

Stalowa Wola

e-mail

3

Faltynowski
Paweł

Poznań/Gorzów

e-mail

4

Grześkowiak
Danuta Helena

Krotoszyn

e-mail

5

Jędrzejewska
Katarzyna Zofia

Rokietnica

e-mail

6

Krysztofiak-Kaniewska Anna

Poznań

e-mail

7

Kurcewicz Krzysztof

Poznań

e-mail

8

Latuszek
Damian Piotr

Puszczykowo

e-mail

9

Lipiński
Tomasz

Piła

e-mail

10

Murlik Roman

Góra

e-mail

11

Nowak Ryszard Paweł

Grodzisk Wlkp.

e-mail

12

Rostalski
Karol

Ostrów Wlkp.

e-mail

13

Staśkiewicz
Piotr  Wojciech

Gniezno

e-mail

14

Żuk
Irma Beata

Poznań

e-mail

15

Stępa Izabela

Kiełczynek

e-mail

16

Drozdowski Konrad

Poznan

e-mail

17

Osuch Andrzej

Pleszew

e-mail

18

Przybylski Grzegorz

Lubin e-mail

19

Wilkaniec Witold

Poznań

e-mail
20 Andrzejewska- Pietrzak Beata Skiereszewo 14b e-mail

21

Bieganowski Daniel Żychlin e-mail

22

Brzezińska Justyna Łask e-mail

23

Cofta Zbigniew Luboń e-mail

24

Heruday-Romysz Aleksandra Koszalin e-mail

25

Hoffmann Małgorzata Rokietnica e-mail

26

Józefczak  Tomasz Zaborówiec e-mail

27

Korybalska Agnieszka Wełna 7 e-mail

28

Łoza  Barbara Poznań e-mail

29

Mizerny Janusz

Łódź

e-mail

30

Pucińska Patrycja Chodzież e-mail

31

Skiba-Nowotka Renata Pobiedziska e-mail

32

Skrobek Eugeniusz Poznań e-mail

33

Sztrom Piotr Poznań e-mail

34

Kieler Michalina Czołowo 69 e-mail

35

Świątek Zbigniew Czarnków e-mail

36

Tysiączna-Stróżyk Joanna Rogoźno e-mail

37

Zwoliński Tadeusz Poznań e-mail

38

Dobek Dariusz Luboń e-mail

39

Szparaga Ewelina Poznań e-mail

40

Wiśniewski Maciej Papowo Biskupie e-mail

41

Waligóra Marcin Wielichowo e-mail

42

Bobrowicz Artur Nowy Tomyśl e-mail

43

Filipiak Jarosław Koźmin e-mail

44

Stachowiak Magdalena Poznań e-mail

45

Woźniak Anna Łódź e-mail

46

Wólczyńska Diana Gościejewo e-mail

47

Błąd Monika Koprzywnica e-mail

48

Dominiak Andrzej Łódź e-mail

49

Dziurzyńska Anna Wałcz e-mail

50

Zywert  Marta Poznań e-mail

51

Żaboklicki Rafał Warszawa e-mail

52

Bininda Wojciech Mechlin e-mail

53

Jagielski Wojciech Kłodawa e-mail

54

Godawa Piotr Swarzędz e-mail

55

Goźdź Jan Poznań e-mail

56

Hukiewicz Piotr Świebodzin e-mail

57

Konefał Dariusz Poznań e-mail

58

£awrynowicz Aneta Strzelce Kr. e-mail

59

Ratajczak Jacek Rawicz e-mail

60

Zimniewicz Szymon Komorniki e-mail
This entry was posted in Budynki pasywne and tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.